Mrazem sušené ovoce od MIXITU, ano i to už můžete koupit u SYSLA :-)

Psyllium 200g

 
 

Obsahuje velké množství rozpustné vlákniny. Má nízkou kalorickou hodnotu. Jeho užívání je vhodné při redukčních dietách.

Rozmícháme ½ - 2 čajové lžičky psyllia ve sklenici vody nebo jiné tekutiny (čaje, šťávy, džusu). Poté je vhodné psyllium ještě zapít další sklenicí nápoje. Psyllium je neutrální chuti, můžeme jej přidávat také např. do jogurtu, polévek aj.

Psyllium jinak také Jitrocel indický (vejčitý). Nejvíce se vyskytuje v Indii, ale pěstuje se i v Pákistánu, Iráku a také Austrálii. Během sklizně se pak z jitrocele získávají vyčištěné obaly semen. Tyto obaly jsou ideálním přírodním zdrojem potřebné rozpustné vlákniny. My je známe pod názvem psyllium.

Jak všichni víme, tento druh vlákniny umí vstřebávat vodu a to tím způsobem, že jí na sebe naváže, následně zvětší objem a my máte větší pocit sytosti. Psyllium uvnitř těla bobtná a dokáže regulovat nejen trávení tuků a cukrů, ale poslouží jako živina mikrobiální flóry v trávicím traktu. V podstatě funguje jako prebiotikum, čistí trávicí soustavu, reguluje vyprazdňování, zbavuje tělo nežádoucích odpadních látek a toxinů, zároveň je to perfektní doplněk, který využijete při redukční dietě. Psyllium je čistě přírodní, nejsou v něm obsaženy žádné chemické látky a není návykový.

 

 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do
23.5.2022
109,90 Kč    
Kategorie SEMÍNKA
 

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g: Eneritická hodnota: 192 kcal/802 kj

Tuky: 0,60g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,10 g

Sacharidy: 1,7g, z toho cukry 0,2g

Bílkoviny: 2,4g

Sůl: 0,02g

Země původu Indie 

Výrobce: Covitar sro, Rybná 716/24, 110 00 Praha

Hmotnost 0.2 kg