Mrazem sušené ovoce od MIXITU, ano i to už můžete koupit u SYSLA :-)

O nás

O NÁS

 nebo spíš o mě?

Všechno to začalo mou dlouholetou nemocí. Můj zdravotní stav se zhoršoval a ruinoval celé tělo. Když se to už nedalo vydržet, já trávila víc času v posteli než v pohybu a bylo jasné, že ani lékaři si neví rady a jediné co mi mohou nabídnout jsou kortikoidy tak se to vše zlomilo. Řekla jsem si dost a začala se poohlížet jinde. Navštívila jsem naší šikovnou paní bylinkářku, která mi doporučila vysadit zakyselující potraviny a nasadila bylinky. Už po týdnu mi bylo o mnoho lépe, zase jsem mohla dýchat….A tehdy jsem pochopila, že to co jíme má obrovský vliv na naše zdrví, tohle je ta cesta po které chci jít. A jak už to tak bývá do cesty se Vám staví přesně ty informace, které potřebujete. Narazila jsem na dietu SCD – speciální karbohydrátová dieta. Princi diety je ve vyřazení složených cukrů (karbohydrátů). To je mouka (pečivo, těstoviny), škroby (brambory, rýže), cukry, laktóza (všechny mléčné výrobky), lepek (pečivo i pivo)… Proboha CO BUDU JÍST?!!!. Ale spásou byly právě mandle, oříšky a semínka ovoce i zelenina, maso a vejce a suché víno (aby si člověk taky užil). Ono je toho vlastně mnoho. A tehdy se zrodila první myšlenka na prodej ořechů :-), ale ještě uběhlo hodně času, napřed jsem se musela dát zdravotně trochu dohromady, díky ořechům a zdravé stravě, starání se o svou duši i tělo jsem se zase postavila na nohy. Za rok jsem 10.7.2019 spustila svůj e-shop. Název jsme dlouze vymýšlela celá rodina a tak vznikl e-shop Ořechy SYSEL.

Vzhledem k okolnostem, které mě vedly k založení e-shopu nesmíte očekávat nic jiného než prověřené a zdravé potraviny, které neničí naše zdrví, protože to ostatní si můžete koupit kdekoliv jinde :-)

Veškeré zboží mám skladem a starám se o něj s největší péčí. Zboží objednávám v malém množství, abyste ho měli vždy čerstvé. Opravdu hodně dbám na kvalitu. 

Vždyť to co jíme a jak se o sebe staráme se nám odráží v očích.

 Přeji Vám ze srdce pevné zdraví a klidný život plný úsměvů